Wednesday, January 21, 2009

Fulltilt----TILT

Ei oskagi nagu midagi öelda, peale mõneajast pausi mõtlesin et proovin kätt Fulltilt'is. Lasin läbi buddytransferi sinna $25 kanda, mis õnnestus 1,5 päevaga ära bustotada. Shortisin nl10's kaart jooksis hästi kõik oli mõistlik, siis järsku kõik setid kräkiti kuidagi riveris ära kas runner runner mastiks/reaks. Ja nii järjest mingi 4-5 kätt. Siis proovisin min buyini'dega sng, ühes 9 mehe omas õnnestus pärast biiti välja lennata kolmanda sai buyini tagasi, muidu ikka mingi mitu 90 mehe oma kõik lõppesid mingi sita otsas, täiesti ajuvaba, viimane daal leidis otsa juba esimese käega mingi 1000 mehe turnal, 99 4xBB 1 caal, flop 9K4, vend lükkas nuppe, ma insta call muidugi, foldin ma jaaaa sellise flopi peale oma setti, obv vennal KK käes :) palju õnne!!! Selline tunne on et ei tule mitte kui midagi, see fucking väikse rolliga mängimine mulle tepsmitte ei sobi, aga nuh mida ma räägin olen lihtsalt donk tegelt ja finito. Enne 1. märtsi ei tee ma ühtegi deposiiti kuhugile. Mängin freerolle kui tahan midagi mängida. Ootan oma mindseti raamatut mis nagu nimme rsk viibib.
Muidu Fulltilt tundub igati tore koht olevat, kui kunagi mõistus koju tuleb siis arvatavasti prooviks seal ühtteist korda saata. Alla veel ei anna.
Rohkem nagu polegi midagi öelda, tuleb hakata rohkem põhitööga tegelema ja kui aega on siis tegeleda õppimisega, kuidas saada lahti kaotava mängija imagost!

T

No comments:

Post a Comment